www.navet.com.tr
 
 T?rk?e / Turkish  ?nglizce / English       

ŞİRKETLER
SelJel
Sel Sanayi
CollaSel
Vateks
Tezmarin
Eser GGİ
Ejot Tezmak
Yıldız Vida
Rest
Tezman Sigorta
TFT Dış Ticaret
Teras Tarım
Novosan


EJOT TEZMAK
Endüstriyel | Otomotiv | İnşaat

Faliyetlerine 1960 yılında vida ve civata üretimiyle başlayan Tezmak, ilerleyen yıllarda perçin presi, ovalama, diş açma gibi vida makinaları üretimine de başlamış ve 1980’li yıllarda Türkiye bağlantı elemanları pazarında lider olmuştur.

2000 yılında, sektöründe lider olan TEZMAK ve Avrupa’nın en büyük vida üreticilerinden EJOT’un ortak yatırımı ile TEZMAK A.Ş kurulmuştur. EJOT’un bilgi paylaşımı, sahip olduğu kalite belgeleri, patentleri ile TEZMAK’ın teknik bilgisi, dağıtım kanalları ve endüstri alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübesinin bir birikimi olarak kurulan EJOT TEZMAK, kurulduğu ilk günden itibaren hızlı bir şekilde büyümektedir.

EJOT TEZMAK’ın ilk ve temel hedefi, müşterinin yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiği bağlantı elemanlarını, müşterinin üretim maliyetlerini düşürücü faktörleri de göz önünde tutarak Türkiye’de üretilmesini ve bu ürünün kalite standartlarını garanti etmesini sağlamaktadır.

Tamamen entegre üretim tesisleri, gelişmiş kontrol ve uygulama laboratuarları ile şirket, Türkiye’de şu an bağlantı elemanı üreticileri arasındaki en yüksek kalitede, 8000 çeşit ürün ve yıllık 1.000.000.000 bağlantı elemanı üretim kapasitesine sahiptir.

EJOT TEZMAK bir vida için gerekli tüm üretim aşamalarını (Tel çekme, perçin pres, ovalama, kaplama, ısıl işlem) kendi bünyesinde gerçekleştirebilen ve Türkiye’deki ilk TSE-ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan vida üreticisidir.

Bağlantı elemanları Türkiye’de Pazar lideri olan EJOT TEZMAK’ın ihracatı, EJOT’un 24 farklı ülkedeki satış ofisleriyle her geçen yıl hızla artmaktadır.

EJOT TEZMAK’ın tedarikçisi olduğu sektörler:
Beyaz Eşya Ana Sanayi
Beyaz Eşya Yan Sanayi
Otomotiv Sanayi
Elektronik Sektötü Ana Sanayi
Plastik Enjeksiyon Sanayi
İnşaat (Yalıtım, Çatı ve Cephe Giydirme Sistemleri)

EJOT ve TEZMAK gruplarının bağlantı elemanları konusundaki 100 yıllı birikimini bir araya getiren EJOT TEZMAK A.Ş. bu birikimi bünyesinde bulundurduğu mühendisler ve laboratuvarlar ile müşterinin yeni ürün tasarımı aşamalarına katılarak üretimde kullanılan hammadde miktarının, montaj ve sürelerinin azaltılmasını sağlamaktadır.

Yıldız Vida 1960 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın sayılı vida üreticisidiydi. Yıldız,faaliyetine önce ağaç vidası üreterek başlamış, kendi markasıyla ve yarattığı ‘Küçük sarı kutu’ imajı ile 1960’lı yılların en tanınmış markalarından biri olmuştur.

1970’li yıllarda soğuk tel çekme tesislerini kurarak tavlanmış tel üretimine başalmıştır. 40 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden ve piyasanın en güvenli firmalarından olan Yıldız vida, yüksek teknoloji ile donanımlı tel çekme tesisini, kardeş kuruluşu olan Ejot-Tezmak A.Ş’ye transfer etmiştir.EJOT TEZMAK BAĞ. ELEM. TEK.
SAN. TİC. A.Ş.


Cebeci Cad. No:84
34250 KÜÇÜKKÖY-GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL TÜRKİYE

Tel :
+90 212 477 7792 (3 Hat)

Fax :
+90 212 538 0093

e-mail :
info@ejot-tezmak.com

web :
www.ejot-tezmak.com 

 

Tezman Holding A.S. | Haci Ahmet Mahallesi, Irmak Caddesi, DLP No.1/5, 34440 Beyoglu, Istanbul / Turkiye


Tel : +90 212 253 6240 PBX | Fax : +90 212 253 7778 | e-mail : info@tezmanholding.com | Copyright © 2009 | designed by BilPark | powered by DoXBASE